
Солнечные панели батареи LEAPTON LP182*182-M-72-NH 575W, N-Type. Монокристалл.
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- Нет в наличии
- Только оптом
- +380 (95) 797-50-78
Компанія Leapton Energy є одним з світових лідерів у галузі фотоелектричних сонячних батарей, розташована в Японії, спеціалізується на виробництві високоякісних сонячних модулів Tier-1. Зараз продукція Leapton Energy доступна в більш ніж 50 країнах і регіонах. Завдяки більш ніж 10-річному розвитку сонячної енергетики Leapton Energy побудувала базу виробництва сонячних модулів Leapton Solar (Changshu) Co., Ltd. в Цзянсу, Китай.
Штаб-квартира - LEAPTON ENERGY CO., LTD заснована в Кобе, Японія в 2012 році. Вона не тільки зосереджується на дослідженнях і розробках і продажах сонячних енергетичних систем, сонячних модулів, систем кріплення в Японії, але також зосереджується на розробці, управлінні та післяремонтному обслуговуванні сонячних електростанцій. Компанія побудувала понад 60 власних сонячних електростанцій по всій Японії, спираючись на власні ресурси. У 2015 році в Токіо була створена філія, яка зосереджена на продажі фотоелектричної продукції.
У 2012 році компанія Leapton заснувала штаб-квартиру в Китаї в Шанхаї - LEAPTON ENGINEERING TECHNOLOGY(SHANGHAI) CO., LTD, яка зосереджена на розробці та продажу китайських фотоелектричних систем.
Модульна фабрика - LEAPTON SOLAR (Changshu) CO., LTD заснована в Чанша, Цзянсу в 2017 році, яка зосереджена на виробництві та продажу сонячних модулів по всьому світу. З найдосконалішою автоматизованою виробничою лінією у світі річна потужність вироблених модулів становила 600 МВт у 2020 році. Продукція виробляється суворо відповідно до японського промислового стандарту, який є одним із десяти найкращих японських брендів модулів і входить до списку Bloomberg Tier1 вже багато років поспіль.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Leapton Solar |
| Страна производитель | Китай |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал изготовления модуля | Чистый кремний |
| Материал рамки | Алюминий |
| Напряжение | 1500 В |
| Мощность | 575 Вт |
| Ток при максимальной мощности | 13.45 А |
| Напряжение при максимальной мощности | 42.75 В |
| Ток короткого замыкания | 14 А |
| Напряжение холостого хода | 51.36 В |
| Количество элементов | 144 шт |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Степень защиты IP | 68 |
| КПД, не менее | 21.72 % |
| Гарантийный срок | 144 мес |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 27.5 кг |
| Длина | 2334 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Толщина | 35 мм |
| Температурные коэфициенты | |
| Температурный коэффициент тока | 0.046 %/°С |
| Температурный коэффициент напряжения | -0.25 %/°С |
| Температурный коэффициент мощности | -0.3 %/°С |
- Цена: Цену уточняйте
- Минимальный заказ: 7 шт.

