Мережевий сонячний інвертор DEYE SUN-30K-G04 – нова серія трифазних мережевих інверторів, що має ширший діапазон потужностей, ніж оригінальна серія. В той же час, як і раніше, має два вбудованих MPPT, що дозволяє вводити два масиви з різних сторін даху. Крім того, він дозволяє контролювати і керувати системою дистанційно. Завдяки інтелектуальній платформі моніторингу, інвертор Deye підтримує віддалене вимкнення системи одразу після виникнення аварії. Налаштування параметрів та оновлення FW здійснюються віддалено, що полегшує експлуатацію та обслуговування фотоелектричних станцій.
Особливості інвертора DEYE SUN-30K-G04:
- Чиста синусоїда
- Дисплей LCD 1602
- Інтерфейс RS485/RS232/Wifi/LAN
- Захист IP65
- Віддалене завантаження програмного забезпечення
- Віддалена зміна робочих параметрів
- ККД 98,6%
- Живлення на власні потреби – до 1 Вт (вночі)
- Можливість нульового експорту
- Максимальна вхідна напруга DC – 1000 В
- Стартова вхдна напруга DC – 250 В
- Робочий діапазон MPPT – 200-850 В
- Максимальний вхідний струм – 40 А
- Струм короткого замкнення – 60 А
- 2 MPP трекерів
- Кількість потоків на один MPPT-трекер – 3+3
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deye |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Сетевой |
| Максимальний вхідний струм сонячного поля PV | 40+40 A |
| Додатковий опціонал/можливості | Wi-Fi |
| Время переключения | 8 мс |
| Габарити (без упаковки), мм | 577х362х215 |
| Максимальна вхідна потужність PV, сонячного масиву | 39 kWh |
| Пиковая мощность | 33000 W |
| Вага (без упаковки), кг | 23 |
| Рабочая температура | -25...+60 °C |
| Гарантія | 60 міс. |
| Діапазон роботи MPPT контролера | 200 - 850 V |
| Кількість стрінгів на один трекер | 3+3 |
| Кількість MPPT трекерів | 2 MPPT |
| Стартова напруга поля PV | 250 V |
| Паралельне підключення | Да |
| Степень защиты | IP65 |
| ККД | 98,6 % |
| Количество фаз | 3 |
Информация для заказа
- Цена: 76 500 ₴


