JA SOLAR JAM66D45-630/LB, DeepBlue 4.0 Pro- двосторонній монокристалічний сонячний модуль потужністю 630 Вт, від китайської компанії JA Solar, яка є одним з лідерів рейтингу Tier 1.
Основні особливості модулів DeepBlue 4.0 Pro:
- Вища генерація енергії, кращий LCOE- Модулі N-типу з дуже низькою LID деградацією
- MBB Half-Cell технологія
- Кращі температурні коефіцієнти
- Краща генерація при низькому рівні опромінення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JA Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 1500 В |
| Потужність | 630 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 15.48 А |
| Напруга при максимальній потужності | 40.7 В |
| Струм короткого замикання | 16.18 А |
| Напруга холостого ходу | 48.9 В |
| Кількість елементів | 132 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 23.3 % |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33.1 кг |
| Довжина | 2382 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.045 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.25 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.29 %/° С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 060 ₴



